English EN Türkçe TR

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / 

Dış Ticaret

Dış Ticaret

Ürün Tedariki

Tedarik zinciri yönetimi (TZY); bilgi teknolojisi (IT), altyapı, iletişim ve lojistik alanlarındaki ilerlemeler sonucunda büyük bir gelişme kaydetmiştir. Günümüz iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılayan tedarik zinciri süreçlerinin etkin yönetimi oldukça zor ve karmaşıktır. İthalat & İhracat için ürün talepleriniz için hizmet verilir.

Gümrükleme

İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, Eskişehir, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, İskenderun, Samsun, Trabzon ve Artvin’de hizmet vermektedir. Bir grup şirketi hizmeti olup 360 derece entegre lojistik hizmeti yaratabilecek bir yapıya sahiptir

Depolama

Başta Uzakdoğu ofisleri olmak üzere Ortadoğu, Avrupa, Afrika ve Amerika’da toplam 174 noktadan, uluslararası konteyner taşıması yapmaktadır. Gerek parsiyel konsolidasyon, gerekse komple konteyner ithalatında konusunda cok uzman ve tecrübeli ekibiyle hizmet vermektedir.

Sigorta

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayınlanan Taşıma İşleri Organizatörlüğü Yönetmeliği’ne göre gönderen ve alıcı, sigorta zorunluluğu kendisinde olan teslim şekilleri çerçevesinde taşıttırdığı yüke ilişkin sigorta yaptırmakla yükümlüdür.