English EN Türkçe TR

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / 

Hakkımızda

A-Logojistik Uluslararası lojistik alanında kazandığı deneyimi ve profesyonel kadrosu ile ulusal ve uluslararası firmalara lojistik çözümler sunmaktadır. Operatör firmalar ile girdiği işbirliği ve uluslararası çözüm ortakları ile dünya üzerinde 60 ülkede 600 farklı noktaya ve bu noktalardan sunduğu deniz ve hava taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde toplamıştır. Müşterileri ve uluslararası partnerleri arasında çok uluslu şirketlerden , ulusal orta ölçekli şirketlere kadar değişik profilde firmalara servis veren A-Logojistik ,

Misyonumuz

Sunduğumuz entegre lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimizin küresel ticaret faaliyetlerinde en kritik çözüm ortağı olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti için sürekli süreçlerini iyileştiren, toplam kaliteyi ön planda tutan, yaratıcı çözüm önerileriyle inisiyatif kullanabilen genç ve dinamik çalışanlarıyla sektörün önde gelen güvenilir markasıdır.

Vizyonumuz

A-Logojistik ailesi olarak uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kendini geliştiren, çevreye duyarlı, özgün ve güvenilir çözüm ortağı olmak,

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak, yerine getirmek ve bu yolla MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ni sağlamak, belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselten lider kuruluş olmaktır.

Bütünlük
Müşterilerilerimizle beraber iş ağımızı büyütmeye devam ederek hep birlikte geleceğe güvenle bakarız.

Çözüm Odaklılık
“Önce güven” ve “kaliteli hizmet” ile hareket eden firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede en uygun çözümü zamana karşı yarışarak sunarız.

Esneklik & Yaratıcılık
Sektördeki gelişmeleri takip ederek müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutarak sonuca en kolay yoldan gitmeye çalışırız.